עלויות הלחץ לעסקים

לחץ הוא הרוצח השקט של העולם העסקי! זה נכון שמניעתו דורשת השקעה מסוימת ופירוק חסמים תרבותיים, זה גם נכון גם שהתעלמות ממנו עולה הרבה יותר.

אבל בואו נתחיל מההתחלה.

מהו לחץ “עבודה”?

זו התגובה שיש לאנשים לדרישות ולחצים מוגזמים, הנובעים כאשר הם מנסים להתמודד עם משימות ואחריות, אך מתקשים בכך. התוצאה היא סדרה של בעיות בריאותיות: כאבי ראש, הפרעות במערכת העיכול, בעיות שינה, עצבנות, עייפות כרונית ואפילו “שחיקה “.

מבחינה עסקית, מצב זה בא לידי ביטוי: היעדרות גבוהה ושיעור תחלופת העובדים, עלייה בתאונות בעבודה, מוטיבציה לקויה, התנגדות לשינוי ופרודוקטיביות נמוכה. כל הגורמים שמובילים לעלויות גבוהות שלעתים קרובות החברה לא מכירה או שאינה מקשרת עם לחץ.

הנה כמה נתונים שעלו ממחקר בינלאומי שנערך בנושא עלויות הלחץ עבור חברות.

900 מיליארד דולר הוצאו ברחבי העולם בכל שנה בגלל עלויות לחץ ישירות ועקיפות.

בארצות הברית 62% מהעובדים מחשיבים את עבודתם כמקור הלחץ העיקרי.

בבריטניה, שיעור ההיעדרות במקום העבודה עלה ב- 72% מאז 2011.

בבריטניה, מאז 2009 אבדו 100 מיליון ימי עבודה בגלל סיבות הקשורות ללחץ.
החלפת עובד יכולה לעלות לחברה עד פי 5 ממשכורתו השנתית.

מה אתה חושב? האם הגיע הזמן לתפס מחסה?

רווחת מקום העבודה מעוררת מעגל וירטואלי הטוב לכולם.

אושר בעבודה משתלם!

 

®ZEROBODY במקום העבודה

סטיילקאיס “מרכז למידה וחדשנות”, מינכן

במשך יותר מ 105 שנים סייעה סטיילקאיס בע”מ ליצור חוויות עבודה נהדרות לארגונים המובילים בעולם, היא מציעה פורטפוליו מקיף של ארכיטקטורה, ריהוט, מוצרי טכנולוגיה ושירותים, וכל אלה נועדו לפתוח את ההבטחה האנושית.

נסטלה, שווייץ

נסטלה היא חברת המזון והמשקאות הגדולה בעולם, החברה קיימת ב 189 מדינות ברחבי העולם, עם 328,000 עובדים המחויבים למטרת שיפור איכות החיים ותרומה לעתיד בריא יותר.

עלויות הלחץ לעסקים

לחץ הוא הרוצח השקט של העולם העסקי! זה נכון שמניעתו דורשת השקעה מסוימת ופירוק חסמים תרבותיים, זה גם נכון גם שהתעלמות ממנו עולה הרבה יותר. מבחינה עסקית, מצב זה בא לידי ביטוי: היעדרות גבוהה ושיעור תחלופת העובדים, עלייה בתאונות בעבודה, מוטיבציה לקויה, התנגדות לשינוי ופרודוקטיביות נמוכה.

Pin It on Pinterest

תספר על זה לעולם!

שתף את זה עם החברים שלך!