בלוג

אקוילה באסקט טרנטו

אקוילה באסקט טרנטו

אקוילה באסקט טרנטו הוא מועדון כדורסל איטלקי מטרנטו, שנוסד בשנת 1995, הינו מעדון צמרת והיה גיבורה של אליפות סרייה א בשנת 2014, ליגת הכדורסל המקצועי המובילה באיטליה. זה ארגון ספורט שמבוסס על עקרונות הקיימות, השקיפות והנאמנות, מושרש עמוק בשטחו ומחויב להציע לאוהדיו חוויה ספורטיבית ייחודית על המגרש ומחוצה לו.
סטארפול (Starpool)חולקת את אותם ערכים, הודות לסינרגיה הזו, שיתוף הפעולה שלנו כשותף הבריאות אפשר לנו לתמוך בספורטאים ובצוות הטכני בזכות האפקטיביות של הפלוטינג (ציפה) יבש, במיוחד מבחינת הכנה ספורטיבית, מיקוד נפשי והתאוששות שרירים.

קראו עוד
בית אבות אוסטלט – צרפת

בית אבות אוסטלט – צרפת

בית המגורים אוסטלט הוא בית אבות הממוקם בצרפת, בלב חבל פרובאנס, בכפר הקטן פלאן ד’אורגון.

בית המגורים זה מייצג מצוינת ברמה גבוהה של טיפולים רפואיים הניתנים לאורחיו, יתרה על כך, הוא בולט מבית מגורים אחרים במגזר ביכולתו לארח קשישים עם מוגבלות הזקוקים לטיפול תמידי, הן במישור הפיזי והן במישור הרגשי, במהלך חיי הפרישה שלהם.

קראו עוד
מה השעה? ג’ט לג מבחינה מדעית

מה השעה? ג’ט לג מבחינה מדעית

“תסמני הג’ט לג” כוללים מכלול של הפרעות הנוגעות למטיילים העוברים אזורי זמן מרובים, כפי שקורה בדרך כלל במהלך טיסה בין יבשתית. גוף האדם מסונכרן במעגל שינה-התעוררות של 24 שעות, ועל כך מתבססות השגרה היומית האישית שלנו.
מה שאנחנו מגדירים כ“השעון הפנימי” שלנו מכונה מדעית המקצב הצירקדי. מכיוון שהמקצב הצירקדי קפדני למדי, הפרעות ואי נוחות כאלה הקשורים לג’ט לג עלולים להגרם כאשר הוא מוטרד.

קראו עוד
לה סונגליר דס ארדן, דורבוי, בלגיה

לה סונגליר דס ארדן, דורבוי, בלגיה

ממוקם בעיירה השקטה דורבוי, המכונה “העיר הקטנה ביותר בעולם”, לה סונגליר דס ארדן הוא המקום האידיאלי להתארח בו לרוגע ו”וולנס”, מחובקת על ידי אווירת נוף אגדתית המוקפת במבנים היסטוריים וסמטאות מימי הביניים הם אחד מסוגם.

קראו עוד
סטפנו מיגליאוריני, אלוף קרוספיט (CorssFit) האיטלקי

סטפנו מיגליאוריני, אלוף קרוספיט (CorssFit) האיטלקי

סטפנו מיגליאוריני, שנולד בשנת 1989, מחזיק בתואר “פיטסט (fittest) באיטליה” (תואר שניתן לאלוף קרוספיט) על בימת הקרוספיט (CorssFit) הבינלאומית מאז 2012. הוא השתתף ב -7 אליפויות אירופה אזוריות (בין השנים 2012 ל 2018) ואף ב2019 וגם ב2020 העפיל ל”משחקי הקרוספיט” בקטגוריית “אלוף המדינה”.

קראו עוד

Pin It on Pinterest

תספר על זה לעולם!

שתף את זה עם החברים שלך!