מחקר עם מכון ליבר (LIBR) , ארה”ב

מכון לוריאט לחקר מוח (The Laureate Institute for Brain Research – LIBR) הממוקם בטולסה – אוקלהומה, הוא מכון לחקר מדעי מוח קליניים, המכיר בכבודו של כל אדם ומסתמך על כישרונם של החוקרים וטכנולוגיות מובילות בכדי לגלות את הגורמים והטיפולים בהפרעות: במצב הרוח, בחרדה, אכילה ושימוש בחומרים.

כל הפעילויות המופעלות על ידי המכון מכוונות:
להביא תוכנית מחקר רב תחומית שמטרתה להאיר את הפתופיזיולוגיה של הפרעות נוירו פסיכיאטריות: לפתח טיפולים, תרופות וטיפולים מונעים חדשים לשיפור רווחתם של אנשים הסובלים ממחלות נוירו-פסיכיאטריות או נמצאים בסיכון,
לטפח שיתופי פעולה בין מדענים, קלינאים ומוסדות העוסקים במחקר המשפר את הבריאות ומקל על הסבל ממחלות נפש.

מחקר מדעי עם ®ZEROBODY

ד”ר ג’סטין פיינשטיין, נוירופסיכולוג קליני ומנהל מרכז הקליניקה והמחקר של ליבר פלוט (LIBR float), בסיוע צוות חוקרים, מבצע מחקר שנמשך שלוש שנים תחת הכותרת “לחקור את הפלוטינג (הציפה) – רסט (טכניקת הגבלת גירוי סביבתי)
(REST – restricted environmental stimulation technique)
כטכניקה חדשנית להפחתת חרדה ודיכאון”.

המחקר נועד לבחון את השפעת הטיפול בפלוטינג (ציפה) ככלי לסיוע בחרדה ודיכאון כרוני, מצבים המשפיעים על יותר מרבע מאוכלוסיית העולם, וגורמים לאובדן תפקוד מתיש בחיי היומיום. ®ZEROBODY, הודות למערכת הפלוטינג (ציפה) היבש החדשני שלה, נוספה למחקר כתנאי בקרה המשחזר כמה מאותן השפעות כמו הציפה המסורתית, ומאפשרת לכל החולים שמסרבים ליצור קשר עם מים להשתתף, זוהי תרומה חזקה למחקר המדעי בנושא.

עובדות ומספרי המחקר

3 = שנים משך זמן

45,000 = מספר טיפולי הפלוטינג (ציפה)

75 = חולים מעורבים

7 = החוקרים המעורבים

ד”ר ג’סטין פיינשטיין

נוירופסיכולוג קליני ומנהל מרכז הקליניקה והמחקר של ליבר פלוט (LIBR float),

“היה לי המזל לנסות את ®ZEROBODY במהלך ועידת הפלוטינג (ציפה) בשנת 2018 בפורטלנד והתגובה הראשונה שלי הייתה – WOW, איזו דרך נהדרת לבדוק אם טבילה במים נחוצה? – הגוף חווה תחושה די דומה לפלוטינג (ציפה) המסורתית, אך במצב בו הוא מושעה על גבי מים ולא טובל בתוכו. אני נרגש לבדוק את ההשפעות של מצבים שונים אלה של פלוטינג (ציפה) לטיפול בחרדה ודיכאון.”

ד”ר ג’סטין פיינשטיין

נוירופסיכולוג קליני ומנהל מרכז הקליניקה והמחקר של ליבר פלוט (LIBR float),

“היה לי המזל לנסות את ZEROBODY® במהלך ועידת הפלוטינג (ציפה) בשנת 2018 בפורטלנד והתגובה הראשונה שלי הייתה – וואו, איזו דרך נהדרת לבדוק אם טבילה במים נחוצה? – הגוף חווה תחושה די דומה לציפה המסורתית, אך במצב בו הוא מושעה על גבי מים ולא טובל בתוכו. אני נרגש לבדוק את ההשפעות של מצבים שונים אלה של פלוטינג (ציפה) לטיפול בחרדה ודיכאון.”

מחקר עם מכון רוקפלר, ארה”ב

מחקר עם פרו מוטוס, איטליה

Pin It on Pinterest

תספר על זה לעולם!

שתף את זה עם החברים שלך!