שינה טוב ואיכותית: הטרנד החדש של ענף המלונות!

היום יותר מתמיד, מטיילים מכל רחבי העולם מעריכים שניה טובה ואיכותית. דווקא הצורך הזה מצד השוק מקדם את התפתחות המגמות החדשות בענף האירוח ומחייב את המלונות להבטיח לאורחים שלהם שינה טובה ואיכותית.

הדרישה הגוברת והולכת בשוק הבריאות הפכה את השינה לשחקן מפתח: עייפות היא הנושא העיקרי הקשור לטיולים, הן לפנאי והן לעסקים.

אז איך נשארים מעודכנים?, מלונות רבים לקחו יוזמה, ובנו שותפויות עם מותגי מזרנים ידועים ומפורסמים, התאימו בחירת הכריות ועיצבו את החדרים שלהם כך שהכל החל מתאורה עד מצעים, יעדיף שינה איכותית ונוחה. גישה חדישה ומדעית נחוצה כדי להתבלט מול המתחרים, המספקת פתרונות איכותיים ומתוחכמים המאפשרים גישה וזמינות לכולם, ללא מגבלות או התוויות נגד.

“חוויות שינה” אינדיבידואליות ואיכותית

אם אתם מנהלים מלון, אתם בהחלט מודעים לאופן שבו האורחים שלכם שונים זה מזה. לכל אחד מהם יש צרכים, העדפות וציפיות שונים, זה כולל גם שינה. תארו לעצמכם להשלים את ההצעה שלכם עם “חדר בריאות”, בו האורחים שלך יוכלו ליהנות מטכנולוגיות אינדיבידואליות וחדשניות כדי לשפר את איכות שנתם בעזרת פתרון מותאם אישית.

®ZEROBODY הוא הפתרון האידיאל, הודות ליתרונות המוכחים מדעית של הפלוטיג (הציפה) היבש להפחתת מתח, שיפור איכות שינה ואיזון קצב שינה וההתעוררות.

zerobody

לאורחים שלכם:

  • חיבוק של מים נעימים בטמפרטורת גוף
  • תאורה הניתנת להתאמה אישית כדי לעידוד קצב לשינה והתעוררות
  • ניתן להתאים את משך הפגישה בהתאם לזמן הזמין
  • תוכן דיגיטלי חדשני, הניתן להתאמה אישית (מוסיקה מרגיעה ומדריכי שמע של “מיינדפולנס”)

למלון שלכם:

  • קל להתקנה
  • ללא עלות ניהול
  • חדשנות וסטנדרטים מדעיים להגברת השפעת ה- WOW ובפרסום מפה לאוזן
  • ללא התווית נגד או הגבלת גיל

נוסף על כך, ®ZEROBODY כולל סט של מערכת פרוטוקולים מעשית , נוחה ומוכנה לשימוש שיעזרו לכם לספק מגוון טיפולי בריאות ייחודיים ויעילים ללקוחותיכם.

מה השעה? ג’ט לג מבחינה מדעית

“תסמני הג’ט לג” כוללים מכלול של הפרעות הנוגעות למטיילים העוברים אזורי זמן מרובים, כפי שקורה בדרך כלל במהלך טיסה בין יבשתית. גוף האדם מסונכרן במעגל שינה-התעוררות של 24 שעות, ועל כך מתבססות השגרה היומית האישית שלנו.
מה שאנחנו מגדירים כ“השעון הפנימי” שלנו מכונה מדעית המקצב הצירקדי. מכיוון שהמקצב הצירקדי קפדני למדי, הפרעות ואי נוחות כאלה הקשורים לג’ט לג עלולים להגרם כאשר הוא מוטרד.

שינה טוב ואיכותית: הטרנד החדש של ענף המלונות!

היום יותר מתמיד, מטיילים מכל רחבי העולם מעריכים שניה טובה ואיכותית. דווקא הצורך הזה מצד השוק מקדם את התפתחות המגמות החדשות בענף האירוח ומחייב את המלונות להבטיח לאורחים שלהם שינה טובה ואיכותית.

לה סונגליר דס ארדן, דורבוי, בלגיה

ממוקם בעיירה השקטה דורבוי, המכונה “העיר הקטנה ביותר בעולם”, לה סונגליר דס ארדן הוא המקום האידיאלי להתארח בו לרוגע ו”וולנס”, מחובקת על ידי אווירת נוף אגדתית המוקפת במבנים היסטוריים וסמטאות מימי הביניים הם אחד מסוגם.

ספא סטרום נורדיק , קוויבק

בעולם שבהתפתחות מתמידה, אנו תמיד שואפים להתעלות על עצמנו. בעידן של ריבוי בעידן המשימות הדיגיטליות המיידיות והמתמידות, לחיות ברגע הנוכחי הוא מאתגרים.

אקוואריה ספא תרמי, סירמיונה

אקוואריה הספא התרמי במלון “טרמה די סירמיונה”, נווה מדבר זה של בריאות, בו תוכלו לחוות רגעים עזים של הנאה בכל ימות השנה, חוויה החושית של מים תרמיים, חום ואדים.

אטלנטיס דה פאלם, דובאי

אטלנטיס דה פאלם הוא אחד המלונות האגדיים ביותר בדובאי, ספא שוויקי, מנוהל לחלוטין על ידי צוות המלון. המלון הראשון במזרח התיכון שבחר ב-®ZEROBODY.

Pin It on Pinterest

תספר על זה לעולם!

שתף את זה עם החברים שלך!